Jak zrobić świąteczne centrum stołu

Aby stworzyć unikalny świąteczny akcent na stół, zacznij od decyzji, jaki rodzaj aranżacji chcesz uzyskać. Świece to tradycyjny wybór, ale możesz również dodać gałązki sezonowej zieleni. Bieżnik w neutralnym kolorze sprawi, że będą się one wyróżniać na tle srebrnego bieżnika stołu. Można nawet umieścić złocone złote pinecones i tagów twine do drzewa pinecone.

Alternatywnie, można zdecydować się na użycie białych kwiatów, aby stworzyć zimową krainę czarów na swoim stole. Paperwhites i hortensje to dwa z najczęstszych białych kwiatów. Aby dodać dramaturgii do swojego centerpiece, możesz również włączyć długoigielne evergreeny. Jagody Toyon są alternatywą dla Holly dla tych, którzy mieszkają w Kalifornii, ale wyglądają tak samo pięknie. Białe gołe gałęzie również dodadzą dramatyzmu.

Choć używanie zielonych i czerwonych kolorów może być nieco przytłaczające, pracują one bardzo dobrze razem dla świątecznego centrum stołu. Sosnowe gałęzie, jagody i jasne czerwone świece są piękne i świąteczne. Możesz również użyć świecy, aby dać centerpiece ciepły blask, ale upewnij się, że wybierzesz kolor, który pasuje do reszty wystroju Twojego stołu. Możesz także użyć kandelabru lub wiszącego centerpiece dla bardziej oszczędzającej miejsce opcji.

Inna prosta opcja dla świątecznego centerpiece stołu to papierowe drzewo. Możesz pobrać darmowy wzór dla papierowych drzewek online. Następnie złóż dwa arkusze białego kartonu w rozmiarze listowym wzdłuż. Śledź kształt choinki na dwóch arkuszach, używając tego samego miejsca w centrum. Użyj noża rzemieślniczego, aby wyciąć gałęzie. Po wycięciu wszystkich gałęzi, wbij igłę w środkowe zagięcie. Zszyj łodygi razem używając białej nici.

Alternatywnie, możesz zdecydować się na bardziej nowoczesne podejście i zdecydować się na przezroczysty szklany lampion jako centrum. Jest to świetny sposób na stworzenie przyciągającego wzrok centrum stołu świątecznego, które nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Centralny punkt to świetne miejsce na świąteczne dodatki, takie jak laski cukrowe, świece i bawełna. Możesz również sprawić, że centerpiece będzie deserem, ponieważ to pozostawi twoich gości chcących więcej.

Jeśli jesteś na napiętym budżecie, nie bój się eksperymentować z DIY Christmas table centerpieces. Jeśli jesteś trochę niepewny swoich umiejętności DIY, istnieją tutoriale na eBayu, które pomogą Ci zacząć. DIY centerpieces to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a jednocześnie stworzenie oszałamiającego centrum stołu świątecznego. Możesz również użyć liści z twojego podwórka, aby zrobić świąteczny bożonarodzeniowy centerpiece. Świąteczny centerpiece może być szykowny, minimalny lub rustykalny w stylu country, w zależności od Twojego osobistego stylu.

Świece są klasycznym centrum stołu świątecznego. Świeczniki o różnych rozmiarach mogą być umieszczone w okrągłej tacy. Możesz nawet wybrać te wykonane z różnych materiałów. Świece mogą być umieszczone w świecznikach, także w drewnianych pudełkach. Home Depot i The Idea Room sprzedają subtelne dekoracje świąteczne. Możesz również użyć luminarzy w słoikach masonowych, aby dodać romantyzmu do swojego stołu. Nie będzie to wyglądać przesadnie, a zawsze możesz ich użyć, aby dodać więcej świątecznego ducha do swojego stołu.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *