Jak zrobić bożonarodzeniową dekorację stołu

Jak zrobić bożonarodzeniową dekorację stołu

Ozdobne gałązki, piniki i jagody to prosty sposób na stworzenie świątecznego akcentu. Użyj ich, aby stworzyć punkt centralny dla swojego świątecznego stołu. Możesz nawet użyć domku z piernika, aby dodać mu uroku. Środek nie jest kompletny bez świecy.

Jeśli wolisz nie używać świecy, rozważ użycie bloku pianki kwiatowej dla swojego świątecznego stołu. To sprawi, że będzie łatwiejszy do transportu jako prezenty. Można również użyć innych akcentów dekoracyjnych, takich jak świece filarowe, światła LED bajki lub małe kosze. Inną opcją jest użycie drewnianej skrzyni dla centerpiece. Jeśli nie masz takiej, zawsze możesz wykorzystać ją z palety.

Środek w kształcie drzewa może być również uroczym akcentem na świątecznym stole. Jeśli nie jesteś w stanie go kupić, możesz zrobić go w domu z czerwonych róż i świeczki w przezroczystym słoiku. Możesz również użyć gałązek sosnowych, cyny i jasnych ozdób ze sklepu rzemieślniczego.

Inna opcja dla stołowego centrum jest używać fotografię twój rodzina. To może służyć jako centrum uwagi i być łatwo widoczne z wszystkich miejsc. Możesz użyć stojaka na ciasto, talerza lub oszronionych kostek żelowych memo, aby wyglądało to bardziej wyrafinowanie. Aby zakończyć centerpiece, można dodać białe kwiaty dla dotyku koloru. Możesz również użyć pięciu świec wotywnych ułożonych w rzędzie w czerwonym prostokątnym naczyniu do serwowania. Możesz również użyć kolorowych lnianych serwetek, aby ubarwić swoje zwykłe białe naczynia.

Jeśli czujesz się odważny, możesz nawet zrobić świąteczne centrum stołu samodzielnie. Możesz podążać za tutorialem, który daje ci instrukcje krok po kroku. W ten sposób możesz zrobić swój własny świąteczny stołowy centerpiece bez wydawania dużej ilości pieniędzy. Pamiętaj, aby spędzić większość czasu dekorując na sezon świąteczny i ciesząc się czasem z rodziną.

Świąteczne centrum stołu to piękny sposób na wyświetlenie ulubionego wystroju świątecznego. Piękny centerpiece może być tak prosty lub tak skomplikowany, jak chcesz, aby był. Możesz zdecydować się na użycie jakichkolwiek kwiatów, które lubisz, w tym tych, które są sezonowe. Żurawiny są świetnym wyborem na wakacje, a ty możesz użyć kwiatów, które są w twoim domu.

Innym łatwym pomysłem na centerpiece jest zrobienie zimowej krainy czarów w przezroczystym szklanym terrarium z żarówkami. Ten centerpiece jest prosty, ale piękny i może być umieszczony na podstawce pod tort lub w centrum stołu obiadowego. Możesz również dodać wota w szklanych wazonach z rtęci dla dodatkowej dekoracji.

Drewniane przedmioty są świetnymi opcjami dla twojego świątecznego stołu centerpiece. Drewniane skrzynki, francuskie paski i małe drzewka z burlapu mogą być użyte do stworzenia rustykalnego, wiejskiego stylu. Nowoczesne świeczniki i złote sztućce mogą uzupełnić te przedmioty. Innym pomysłem jest posypanie solą lukru lub pokrytych klejem przedmiotów, aby stworzyć śnieżną scenę. Pamiętaj, aby uniknąć plątania się szpilek.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *