Jak zrobić tort na przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Jak zrobić tort na przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Jeśli planujesz przyjęcie urodzinowe dziecka, będziesz chciała przygotować smash cake, czyli miniaturowy tort, który jest idealny dla malucha. Takie torty są przeznaczone dla dziecka do rozbijania i jedzenia. Jeśli jednak chciałabyś podać tort gościom, możesz go podzielić na osobne warstwy.

Planując przyjęcie, musisz wybrać tort, który będzie pasował do motywu przewodniego imprezy. Może to być smash cake, czyli mały tort, który jest przeznaczony na pierwsze urodziny dziecka. Smash cake zazwyczaj mierzy około sześciu cali średnicy i jest przeznaczony do rozbicia przez dziecko. Ten rodzaj tortu jest również popularny w wielu rodzinach i będzie dobrym wprowadzeniem do deseru dla Twojego malucha.

Istnieje mnóstwo motywów, które możesz wybrać dla tortu. Na przykład, możesz stworzyć tort tematyczny po ulubionej książce lub filmie. Możesz również stworzyć tort z ulubionym zwierzęciem dziecka, takim jak miś lub małpka. Możesz nawet dodać jadalne toppery zwierząt do tortu.

Tort na pierwsze urodziny to zabawny sposób na świętowanie urodzin dziecka. Jednym z najlepszych wyborów na tort jest tort w kształcie bloku alfabetu. Ten tort ma kształt alfabetu, który Twoje dziecko rozpozna i będzie piszczeć z zachwytu. Inną świetną opcją jest tort z klocków Lego. Tort Lego zawiera klocki, które mają małe kawałki Lego w środku i jest świetny na pierwsze urodziny dziecka.

Możesz zrobić tort dzień przed przyjęciem urodzinowym i trzymać go w lodówce lub w temperaturze pokojowej do czasu przyjęcia. Tuż przed podaniem tortu należy go polukrować i pozostawić do ostygnięcia na patelni. Tort, który został oszroniony będzie jeszcze bardziej uroczy!

Tort z lukrem z bitej śmietany to wspaniała opcja na tort. Jest to bogaty i kremowy smakołyk, wykonany z ciężkiej śmietany i może być wykonany przy użyciu miksera stojącego lub ręcznie. Po oszronieniu tortu, możesz go udekorować jak tylko chcesz.

Inną opcją na pierwsze urodziny dziecka jest zdrowy tort. Wiele przepisów na chlebek bananowy lub muffiny można łatwo przekształcić w zdrowe torty dla dzieci. Dobrym sposobem na zrobienie zdrowego tortu dla dziecka jest wykorzystanie ulubionego przepisu rodziny.

Inna opcja dla tortu na pierwsze urodziny dziecka to niskosłodzone ciasto marchewkowe. Ten przepis jest łatwy i wymaga tylko 50 minut. To pełnowartościowe, zdrowe i pyszne ciasto. Możesz nawet zaangażować starsze dzieci do pomocy przy pieczeniu.

Inna opcja na pierwsze urodziny to impreza tematyczna. Możesz wybrać, aby przejść z tematem kolorów lub temat znaków. Motyw lasu byłby zabawną opcją.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *