Jak zrobić tło w Zoomie

Jak zrobić tło w Zoomie

Jeśli chcesz dodać tło do swoich rozmów wideo w aplikacji Zoom, możesz wybrać jedno z domyślnych teł udostępnianych przez aplikację Zoom. Są to między innymi zielony ekran, przestrzeń kosmiczna i źdźbła trawy. Zoom zmieni ekran, aby dopasować go do wybranego tła. Jeśli nie chcesz z nich korzystać, możesz również użyć fizycznego zielonego ekranu.

Najpierw pobierz pakiet tła, który jest odpowiedni dla programu Zoom. To tło posłuży Ci jako tło spotkania. Możesz też wgrać własne zdjęcia i filmy z dysku komputera. Jeśli posiadasz konto Dropbox, możesz je również tam wgrać. Jeśli nie masz dostępu do konta Dropbox, możesz skorzystać z Google Drive lub OneDrive. Możesz też wgrać własne zdjęcia, klikając na znak „+” w panelu Wirtualne tła.

Po zakończeniu procesu dołączania do spotkania, możesz ustawić tło wideo, klikając opcję tło. Możesz również skorzystać z filtrów wideo lub efektów studyjnych. Aby zmienić tło, możesz kliknąć trzy kropki (…) w prawym górnym rogu filmu lub wybrać opcję „Zmień wirtualne tło”.

Innym świetnym sposobem na dodanie tła do rozmów wideo Zoom jest użycie niestandardowego obrazu. Aby to zrobić, otwórz klienta Zoom na komputerze z systemem Windows lub Mac. Na komputerze Mac otwórz Eksploratora plików lub Findera i wybierz obraz, którego chcesz użyć. Obraz ten będzie wyświetlany w tle rozmów wideo.

Po załadowaniu obrazu, możesz teraz przyciąć go do rozmiaru, który najlepiej pasuje do Zoomu. Zalecany rozmiar to 1920px na 1080px, co odpowiada proporcjom 16:9. Jeśli używasz zdjęcia, które nie ma dokładnych wymiarów, możesz skończyć z czarnymi pasami obok obrazu.

Innym sposobem dodania tła do Zoomu jest użycie narzędzia do projektowania online, takiego jak Canva. To narzędzie zapewnia miliony obrazów, ilustracji i setki czcionek do wyboru. Możesz również użyć go do przekształcenia zagraconego domu w profesjonalne miejsce pracy. Korzystając z Canva, możesz również dostosować tło za pomocą logo firmy i czcionek.

Możesz również użyć obrazu tła, aby dodać specjalny akcent do swojego spotkania Zoom. Na przykład możesz użyć zdjęcia plaży lub pustyni, aby przenieść uczestników w odległe miejsce. Ładny krajobraz lub kuszący obraz może wywołać uczucie szczęścia i spokoju.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *