Jak zrobić stożek z choinki

Jak zrobić stożek z choinki

Pierwszym krokiem do wykonania stożka choinkowego jest wydrukowanie szablonu, który pomoże Ci w wykonaniu stożka. Do tego projektu możesz użyć papieru do scrapbookingu lub kartki papieru w rozmiarze letter. Zacznij od zrobienia podstawy stożka największej, a następnie dodaj warstwy mniejszych papierowych stożków. Aby zrobić 30-calowy stożek, będziesz potrzebował ośmiu kwadratów, które mają 8 cali szerokości, a będziesz potrzebował 10 do 11 kwadratów dla każdej warstwy. Następnie użyj swojej niedominującej ręki, aby zwinąć papier w kształt stożka. Następnie musisz zakleić taśmą wnętrze każdego stożka.

Papierowe stożki to kolejne wspaniałe rękodzieło DIY na święta. Kosztują grosze, aby zrobić i wyglądają bardzo ładnie w przedpokoju lub w rogu. Możesz je zrobić używając dowolnego papieru do pakowania na wakacje lub wzorzystego papieru do scrapbookingu, a one zajmują nie więcej niż godzinę każdy. Aby uczynić je jeszcze piękniejszymi, możesz je pogrupować w grupy po trzy.

Kolejna wskazówka dotycząca wykonania stożka choinkowego to użycie luźnego mchu. Możesz znaleźć to w lokalnym sklepie dla dolara. Po przycięciu go do odpowiedniego kształtu, użyj pistoletu do klejenia na gorąco, aby skleić go w stożek. Alternatywnie, możesz użyć korka od wina, aby stworzyć pień swojego stożkowego drzewa. Kiedy skończysz, zawiąż sznurek wokół czubka stożka. Jeśli chcesz dodatkowo ozdobić drzewko, możesz użyć złotej farby w sprayu, którą pokryjesz luźny mech.

Stożek choinki jest zabawnym dodatkiem do domku z piernika, a także doskonałym rzemiosłem i smakołykiem dla twoich świątecznych stron. W rzeczywistości wielu nauczycieli przeszło na robienie tych stożków w swoich klasach jako alternatywa dla ciasteczek na święta. Nie tylko są one świetnym sposobem na zaangażowanie uczniów w świątecznego ducha, ale są łatwe do dekoracji, więc są świetnym dodatkiem do każdej wakacyjnej imprezy!

Możesz nawet ozdobić swój stożek zielonym lukrem. Możesz również użyć rożka jako świątecznej karty miejsca lub wiejskiego drzewka. Możesz nawet dodać ozdoby do górnej części stożka, jeśli chcesz, aby Twoje drzewko było bardziej świąteczne. Alternatywnie, możesz pomalować szyszki zieloną farbą w sprayu.

Po odrysowaniu szyszki na tkaninie, możesz zacząć nakładać klej w sprayu. Dobrym klejem w sprayu jest Treehouse. Spryskaj go obficie, a następnie umieść stożek tam, gdzie go namierzyłeś. Tkanina powinna idealnie przylegać do stożka. Powinna również utworzyć ładną linię wokół podstawy stożka.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *