Jak zrobić chustę z szalika

Jak zrobić chustę z szalika

Jeśli masz kontuzjowane ramię lub rękę, możesz zrobić temblak z jedwabnej chusty. W zależności od urazu, możesz umieścić szalik prostopadle wokół szyi lub pod pachą. Szalik może być używany do podtrzymywania ramienia w naturalnej pozycji lub do pomocy w poruszaniu się podczas noszenia go na ramieniu.

Wytnij 40-calowy kwadratowy kawałek tkaniny. Jeśli nie masz dużego kawałka tkaniny, spróbuj użyć starej poszewki na poduszkę lub prześcieradła. Możesz użyć nożyczek lub nawet gołych rąk, aby wyciąć kwadrat tkaniny na wymiar. Kiedy mierzysz, nie próbuj robić zbyt dużego kwadratu. Większa chusta będzie dobrze przylegać do szyi dziecka, a mniejsza może być zbyt luźna.

Kolejną zaletą nosidełka domowej roboty jest to, że nie musisz szyć. Jest niedrogie i łatwe do wykonania, a do tego możesz użyć dowolnej tkaniny. Możesz nawet dostosować go tak, aby twój partner mógł nosić dziecko, jak również. Dodatkowo, możesz go używać aż do zużycia tkaniny. Ostatecznie, wykonanie domowego nosidełka zapewni Ci bliższą więź z dzieckiem.

Istnieje wiele sposobów na wykonanie chusty z tkaniny. Jeśli nie masz pierścieni, możesz użyć drewnianej ramy do haftowania, aby rozciągnąć tkaninę. Z tkaniny można też zrobić kołdrę pamięciową. Jest to wspaniała pamiątka rodzinna, którą możesz przekazać swoim dzieciom. Może być piękną pamiątką z pierwszych lat życia Twojego dziecka.

Innym świetnym pomysłem jest zrobienie chusty ze starej chusty. Są one świetne do przytulnych pokoików, a materiał jest wystarczająco długi, aby zawiesić go na meblu. Możesz również zrobić urocze wypchane zwierzę z tkaniny z chusty. To świetny prezent dla świeżo upieczonej mamy lub taty!

Kolejną zaletą chusty jest to, że można ją dopasować tak, aby wygodnie leżała na dziecku. Mogą być stosowane przy wielu różnych urazach, ale najczęściej chusta stosowana jest przy kontuzjowanych ramionach i barkach. Chusta może być również skutecznym ostrzeżeniem wizualnym dla innych osób, aby delikatnie traktować ramię.

Kolejną zaletą chusty jest to, że dzięki niej wyglądasz stylowo. Szaliki są wszechstronnymi akcesoriami modowymi i nigdy nie wychodzą z mody. Dzięki pięknym odcieniom, żywym nadrukom i wszechstronnemu zastosowaniu, szaliki są niezbędnym elementem garderoby. Możesz je wykorzystać do uzupełnienia każdego stroju.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *