Smartfon z dobrą baterią, czyli Galaxy S23 Ultra 512 GB

Czy znasz już możliwości, jakie oferuje Ci nowy telefon Samsung Galaxy S23 Ultra 512 GB? Poznaj urządzenie, które posiada nie tylko mocną baterię, ale również potężny procesor. Sprawdź, czego możesz oczekiwać od dostępnych tutaj obiektywów oraz dowiedz się, czym właściwie jest Nightografia. Poznaj smartfon, który wydaje się odpowiedni zarówno do nauki, pracy, jak i do grania w ulubione gry!

Czy znasz już telefon Galaxy S23 Ultra 512 GB?

Galaxy S23 Ultra 512 GB zaskakuje użytkowników swoimi parametrami. Mamy tutaj do czynienia z procesorem Snapdragon 8 Gen 2 stworzonym właśnie dla Galaxy. Jest on niezwykle wydajny i sprawia, że korzystanie z telefonu staje się czystą przyjemnością. Nie jest istotne, czy wolimy grać, czy też może streamować – smartfon wyróżnia się płynnością działania. Dodatkowo technologia Dynamic AMOLED 2X jest odpowiedzialna za lepszą widoczność szczegółów i to niezależnie od ustawienia jasności naszego ekranu*.

Poznaj smartfon z Nightografią

Galaxy S23 Ultra to nowoczesny smartfon z Nightografią. Rozwijaj swoją kreatywność, korzystając z aż pięciu różnych obiektywów. Martwisz się o słabe warunki oświetleniowe? Zupełnie niepotrzebnie! Dostępna technologia pozwala zredukować szumy, a jasny obiektyw aparatu skutecznie eliminuje odbicia. Jeżeli zależy Ci na doskonałych zdjęciach portretowych, fotografuj i edytuj pliki w profesjonalnym stylu z aplikacją Expert Raw**.

Nightografia nie tyczy się jedynie zdjęć, ale również filmów. Dotknij przycisku nagrywania i uchwyć sceny pełne szczegółów. Materiały będą prezentowały się doskonale nawet wtedy, gdy są tworzone przy słabym oświetleniu. Wszystko dzięki doskonałemu OIS i technologii redukcji szumów.

Smartfon z dobrą baterią i odpowiedni telefon do robienia zdjęć

Warto zacząć od tego, że nowy Samsung Galaxy S23 Ultra to telefon z niezwykle wytrzymałą baterią. Inteligentny wariant o pojemności 5000 mAh doskonale oszczędza energię. Właśnie dlatego możesz oglądać filmy lub grać przez wiele godzin***. 

Wielu użytkowników interesuje przede wszystkim telefon do robienia zdjęć. Tymczasem nowy Samsung Galaxy S23 Ultra to piksele pochłaniające więcej światła. Warto też zwrócić uwagę na technologię stabilizacji wideo, jeżeli zależy Ci na nagrywaniu filmów, które zaskoczą innych swoją jakością.

Dodatkowo jest to telefon, który posiada wbudowany Rysik S Pen. Z jego pomocą jesteśmy w stanie tworzyć niezbędne nam notatki i to na ekranie naszego urządzenia. Pisanie jest równie wygodne jak w przypadku korzystania z klasycznego długopisu. Dodatkowo możmy zmieniać szybkie notatki w czytelny tekst oraz korzystać z funkcji Akcje gestem. W ten sposób sterowanie telefonem staje się jeszcze bardziej intuicyjne i proste. Sam rysik to narzędzie, które okazuje się przydatne nie tylko podczas pracy czy nauki, ale również w wolnym czasie. Pisz oraz rysuj to, co chcesz przelać na papier. Pozwól, aby telefon pobudził Twoją kreatywność.

* Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X z Vision Booster w Galaxy S23 Ultra otrzymał certyfikat VDE Germany dla 100 procent Mobile Color Volume w gamie kolorów DCI-P3, co oznacza, że Twoje obrazy nie będą wyprane i uzyskasz niewiarygodnie żywe kolory niezależnie od różnych poziomów jasności. Wyświetlacz może osiągnąć szczytową jasność do 1750 nitów, poprawiając kontrast między ciemnymi i jasnymi aspektami treści cyfrowych w celu uzyskania bardziej błyskotliwej jakości obrazu, ze współczynnikiem kontrastu 3,000,000:1, aby uczynić Twoje mobilne doświadczenie bardziej wciągającym.

** Expert RAW należy pobrać osobno z Galaxy Store, za darmo, przed użyciem. Obsługiwane na urządzeniach z serii S23, urządzeniach z serii S22, S21 Ultra, S20 Ultra, Note20 Ultra, Z Fold4, Z Fold3 i Z Fold2.

*** Wartość typowa testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Wartość typowa to szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 3785mAh dla Galaxy S23, 4565mAh dla Galaxy S23+ i 4855mAh dla Galaxy S23 Ultra. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *