Jak zrobić kostium karnawałowy

Jak zrobić kostium karnawałowy

Kiedy nadchodzi karnawał, wiele dzieci uwielbia się przebierać. Niektóre planują swoje kostiumy z wyprzedzeniem, podczas gdy inne są kupującymi w ostatniej chwili. Szkieletowy wygląd można osiągnąć za pomocą czarnej i białej farby do twarzy. Samouczki wideo na temat tego, jak stosować te kolory są dobrym miejscem do rozpoczęcia. Gdy masz już odpowiednie narzędzia, możesz zacząć tworzyć swój karnawałowy kostium.

Naszyjnik i opaski wykonane są z pasków materiału o szerokości dwóch cali. Można je ozdobić dżetami i piórami. Aby uczynić je jeszcze bardziej dramatycznymi, możesz użyć gorącego kleju do przymocowania dżetów lub piór. Możesz również użyć stanika, aby podtrzymać elementy szyi i nadgarstków. Aby dopełnić kostium, wykończ swój wygląd błyszczącym makijażem i olśniewającymi butami.

Kostium papieru toaletowego to kolejny popularny wybór na Halloween-gone-Carnival look. Polega on na owinięciu głowy i ciała w papier toaletowy i upewnieniu się, że możesz się w nim swobodnie poruszać. Jest łatwy do noszenia i jest idealny na noc w karnawale w Nadurze. Popularne są również kostiumy nerdów, a wiele osób na karnawał przebiera się za swoje ulubione postacie z serii Harry Potter. Na przykład, kostium Harry’ego Pottera może obejmować wybór domu i dostosowanie szkolnych ubrań.

Hughbon jest znanym projektantem kostiumów, a jego kostiumy zdobyły nagrody na karnawale w Leeds West Indian. Po raz pierwszy zdobył nagrodę za kostium w konkursie o nazwie Morning Glory. W wywiadzie Hughbon wyjaśnia, jak stworzyć zwycięski kostium, skupiając się na twarzy i górnej części ciała. Uczniowie mogą narysować własne interpretacje i porównać swoje projekty z projektami Hughbona.

Innym pomysłem na kostium jest kostium Inside Out. Ten kostium może być stworzony przy użyciu kolorowych ubrań, peruki i farby do twarzy. Chociaż może to być niechlujny proces, ten strój może być niezwykle pamiętny. Poza jaskrawymi kolorami, kostiumy Inside Out mogą również zawierać skomplikowane transformacje twarzy.

Możesz również użyć tiulu lub wstążki do swojego kostiumu. Użyj tiulu na spódnicę i wstążki na głowę i ramiona. Tiul i wstążka na ogon to dobre opcje na kostium na Halloween. Tiul lub wstążka używana do głowy może być również używana jako tkanina.

Kostiumy wybrane na karnawał są ważną częścią doświadczenia karnawałowego. Kostiumy mogą być wyszukane lub proste i mogą reprezentować różne kultury wyspiarskie. Ważne jest, aby wybrać materiały, które są odpowiednie do potrzeb. Niezależnie od celu karnawału, kostiumy mogą reprezentować kulturę kraju, w którym są noszone.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *