Jak zrobić domowy tatuaż

Jak zrobić domowy tatuaż

Jeśli jesteś kreatywnym typem, możesz łatwo zrobić swój własny tatuaż z kilkoma podstawowymi materiałami. Po pierwsze, znajdź projekt w Internecie. Możesz nawet stworzyć swój własny za pomocą programu takiego jak Photoshop. Kiedy masz już projekt w głowie, wydrukuj go. Wybierz projekt, który ma dla ciebie znaczenie, takie jak postać lub rysunek zwierzęcia. Przed wydrukowaniem pamiętaj o odwróceniu obrazu, aby słowa były lustrzane po nałożeniu. Jeśli planujesz stworzyć partie wzorów, wydrukuj je w mniejszych rozmiarach.

Możesz również stworzyć swój własny tatuaż za pomocą sharpie. Ta technika może być wykonana w ciągu kilku minut. Aby uzyskać bardziej trwały projekt, możesz użyć chusteczek z alkoholem lub płynnego bandaża. Po nałożeniu tuszu upewnij się, że oczyściłeś obszar tatuażu. Tatuaż z trwałym tuszem ostatecznie wyblaknie, więc najlepiej jest użyć nietoksycznego, bezpiecznego tuszu do tatuażu.

Gdy już wybierzesz wzór, możesz go wydrukować. Jeśli używasz kolorowej drukarki, możesz użyć nieograniczonej liczby kolorów. Musisz jednak upewnić się, że kolory będą dobrze wyglądać na Twojej skórze. Pamiętaj również, że wzór będzie odwrócony na Twojej skórze.

Aby usunąć tatuaż, możesz użyć alkoholu do wcierania lub produktu do skóry na bazie oleju. Używając wacika, możesz zetrzeć atrament ze skóry. Jeśli używasz lakieru do paznokci, możesz również spryskać go bezbarwnym lakierem do paznokci. Ważne jest, aby do tej pracy używać najbezpieczniejszych nożyczek do cięcia.

Jeśli nie czujesz się komfortowo robiąc to samodzielnie, możesz użyć wydrukowanego wzoru z magazynu. Upewnij się tylko, że jest on wodoodporny. Upewnij się, że Twoja skóra jest czysta i wolna od włosów przed wykonaniem. Innym łatwym sposobem na stworzenie tatuażu jest użycie ręcznika papierowego lub bawełnianego wacika. Bawełniany wacik pomoże Ci wymieszać kolory i stworzyć cieniowanie.

Innym łatwym sposobem na zrobienie tatuażu jest sztuka twoich dzieci. Dzieci uwielbiają rysować na swoich ciałach i robić własne tymczasowe tatuaże. Możesz wydrukować czarno-biały clip art lub po prostu użyć pustego arkusza papieru do drukarki, aby narysować projekt. Możesz również użyć długopisów i pasty do zębów.

Podczas tworzenia domowego tatuażu ważne jest, aby pamiętać, że tusz do tatuażu powinien być profesjonalnie wysterylizowany. Nie jest bezpiecznie używać igły, która nie została wysterylizowana. Musisz również zdezynfekować swój obszar roboczy. Upewnij się, że myjesz ręce i nie używaj ponownie tej samej golarki.

Jeśli nie miałeś wcześniej tatuażu, możesz chcieć poćwiczyć na sztucznej skórze, zanim spróbujesz na prawdziwej. Upewnij się, że nie rozciągasz skóry zbyt mocno lub nie stosujesz zbyt dużego nacisku. Może to spowodować wydmuchanie lub rozmazane linie. Podobnie, zbyt głębokie tatuaże mogą powodować keloidy, czyli przerosty tkanki bliznowatej.

Podobne tematy

Zostaw Odpowiedź

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *